Je bent hier:
Extract toevoegen aan water cpap: doe het niet

Van tijd tot tijd duikt het onderwerp weer op. Vooral op sociale media. Ook op de onze. Het toevoegen van druppels van een extract aan het water in de cpap of op het stoffilter zou goed zijn, of lekker, of gezond, of onschuldig, of verstandig etc. Vaak gaat het dan over mentholdruppels.

Vanzelfsprekend bent u zelf verantwoordelijk voor uw eigen gezondheid en voor de juiste werking van uw cpap.

Maar wij raden u ten sterkste af dit te doen. Zes tot acht uur per nacht een menthol luchtstroom door uw neus naar binnen krijgen leidt tot vernietiging van uw slijmvliezen en is niet gezond voor uw longen. Bovendien zitten er weekmakers in die het reservoir kunnen aantasten en ze belemmeren de werking van het filter.

In een waterreservoir hoort water en niets anders. Daarom heet het zo.
Doe het dus niet.

geen extract toevoegen