kamperen of bootreisIs er geen ‘stroompaal’ of andere stroomvoorziening aanwezig? Dan zult u voor een goede nachtrust een andere stroomoplossing moeten vinden. In combinatie met een omvormer kunt u bijvoorbeeld stroom halen uit de sigarettenaansteker van de auto. Pas op: de accu van de auto kan leeg getrokken worden. Heeft uw cpap een interne accu, dan kunt u deze het beste tijdens het rijden opladen.

Met name wanneer u een hoge druk nodig heeft en graag de bevochtiger gebruikt, kunt u het apparaat beter koppelen aan een andere externe accu. Uw leverancier kan u vertellen welke mogelijkheden er zijn. Op de boot, in de truck, camper en bij 4WD voertuigen kan de cpap wel goed worden gebruikt, omdat daarin accu’s zitten die speciaal voor frequente ontlading zijn gemaakt. Er zijn ook speciale 12 volts aansluitingen leverbaar.

Meer lezen…….?

Als lid of vriend van de ApneuVereniging kunt u de ApneuMagazines binnenkort  ook digitaal bekijken op deze website