Barbara Mulder

Over Barbara Mulder

Barbara Mulder is arbeids- & organisatiepsycholoog, trainer, slaap- en balansexpert. Eerder werkte zij als leidinggevende in de thuiszorg waar zag zij hoe vaak verzuim samenhing met slaapproblemen en disbalans. Daarom richtte zij psychologenpraktijk Slaapmakend op en trainingsbureau Balansmakend. Beide, op hun eigen manier, gericht op het versterken van vitaliteit. Bij Slaapmakend hebben sinds 2011 duizenden mensen met insomnie weer goed leren slapen dankzij de inzet van cognitieve gedragstherapie.

 

Presentatie

In deze presentatie krijgt u inzicht in waarom de CGT-I (Cognitieve Gedragstherapie voor Insomnie) zo effectief is.  Wat zijn de indicaties om CGT-I  in te zetten. U wordt meegenomen in de verschillende pijlers waaruit de CGT-I behandeling bestaat. Daarbij krijgt U adviezen mee, die u direct kunt gebruiken voor uw cliënten. Tot slot krijgt u inzicht in wat belangrijke aanvullende technieken zijn bovenop of binnen de CGT-I die zorgen voor een geslaagde insomniebehandeling.