Je bent hier:
Oproep aan partners van apneupatiënten: Schrijf ons uw verhaal

Een bos bloemen gekregen van uw snurkende echtgenoot omdat u voor de zoveelste keer moest verkassen naar de logeerkamer? Is de lust om iets gezelligs te ondernemen gedaald tot een dieptepunt vanwege chronisch slaapgebrek? Verstoorden cpap of mra uw intieme momenten vlak voor het slapengaan? Bedacht u een fantastische strategie om te dealen met het korte lontje van uw partner met apneu? Of heeft u juist nooit iets gemerkt van de apneu? En heeft u door de apneubehandeling uw ‘oude’ partner weer terug?

Wij lezen het graag! Schrijf uw verhaal of anekdote op. Lengte: tussen de 150 en 250 woorden. De jury bestaat uit eindredacteur Leonie van den Schoor, hoofdredacteur Marijke IJff en redacteur Henk Verhagen.

Mail uw verhaal uiterlijk 15 april naar redactiesecretariaat@apneuvereniging.nl