header_beeldstrook

ANBI2

De ApneuVereniging is een
Algemeen Nut Beogende Instelling
Klik op de afbeelding voor informatie
 

Heb ik ook apneu ?

Test nu zelf uw risico

Lid worden

Lidmaatschap opzeggen

Al lid van de Facebookgroep? 

facebookgroep

meer dan 2500 leden!!

facebook logotwitte logo

Verwarrende berichten tongzenuwstimulator

De ApneuVereniging is verheugd als er voortdurend naar oplossingen gezocht wordt. En al helemaal als deze werkzaam blijken en vergoed worden door de zorgverzekering. Maar de afgelopen weken is de tongzenuwstimulator in de pers gepresenteerd alsof er eindelijk een oplossing is voor slaapapneu. En dat is bezijden de waarheid.

20150430 tongzenuwsimulator

Vannacht sliepen zo’n 180.000 mensen met de CPAP en 50.000 met een MRA. Hoewel het voor sommigen behoorlijk wennen was, heeft iedereen er baat bij deze behandeling en zouden de meesten niet meer zonder willen.

De tongzenuwstimulator is maar geschikt voor een beperkte groep patiënten en zal ook vanwege de prijs zeer selectief worden ingezet.

Meer lezen over de tongzenuwstimulator? klik hier: tongzenuwstimulator